Кухарська ЗОШ І ст.


Кухарська ЗОЩ
Директор Кухарської ЗОШ І ст.
Дробілко Ольга Миколаївна


Кухарська ЗОЩ


Кухарська ЗОШ
Вчитель початкових класів
Сухаренко Валентина Іванівна


Кухарська ЗОШ

Кухарська ЗОШ Кухарська ЗОШ

Кухарська ЗОЩ Кухарська ЗОЩ

Кухарська ЗОЩ Кухарська ЗОЩ

Кухарська ЗОЩ Кухарська ЗОЩ

Кухарська ЗОЩ


Історична довідка

24 серпня 1966 року - день відкриття Кухарської школи. Саме цього дня перед учнями відкрила свої двері новозбудована школа, будівництво якої було здійснене за рахунок державного племінного заводу «Мирний».

Шість класних кімнат не могли, в окремі роки, розмістити всіх учнів, а тому довелось деякі класи перегородити на дві частини.

Учнями 1-8 класів стали діти з сіл Кухарки, Хортиці, Боханове, які до 1 вересня 1966 року навчались у 1-4 класах Боханівської початкової школи, у 5-8 класах – Остапівської 8-річної школи.

Учні з села Кухарки після закінчення початкової школи до цього часу навчались у Озерянській середній школі.

На 1 вересня 1966 року в школі навчалось 119 учнів. Всього за період існування щколи її закінчило 414 учнів. З 1966 по 2010 р.р. директорами школи працювали: Мозговий В.Й., Сахно В.Ф., Скнар П.І., Сопілко Н.В., Прокопенко І.К., Прокопенко І.І. Введення нових форм виховної роботи вимагало, щоб центр виховної роботи в селі перемістився в стіни школи.

Щоб фойє, класні кімнати були привабливими, сприяли естетичному вихованню, коллектив школи вирішив змінити інтер'єр приміщення. Почались пошуки коштів та матеріалів. Так як панелі в коридорі були зроблені раніше (директор Сопілко Н.В.), а стеля і стіни залишались у старому вигляді, довелось почати переоформлення з фойє. В пошуках матеріалів практичну допомогу надав вчитель хімії і біології В.М.Бобров. Процес переоформлення школи здійснювався її працівниками у вечірні години.

Одночасно ішло будівництво ґанку та обладнання приміщення під бібліотеку. Це здійснили жителі села М.П.Пінчук зі своїм сином, випускником школи, Петром Пінчуком.

В кінцевому результаті школа повністю змінила свій вигляд, що в свою чергу позитивно вплинуло на виховання школярів.

З метою підтримання належного порядку та збереження здоров'я дітей в школі запроваджено змінне взуття.

Мета перетворити школу в зразкову, де чистота й квіти милують око, здійснилась. Це, звичайно, вплинуло на вихованість учнів, на їх бережливее відношення до шкільного майна.

Проблемними питаннями залишились: нестача класних кімнат, відсутність актового і спортивного залів, газифікація школи. Щоб вирішити ці питання в 1992 році розпочалась добудова двох класних кімнат і актового залу, який, як і передбачалось, можна використати як спортивний зал. При підтримці районного керівництва і практичній і матеріальній грошовій допомозі Гнідинцівського ГПЗ (директор М.О.Галушка) 1 вересня 1999 року ці приміщення були введені в дію. Одночасно було збудовано котельню, і з 5 листопада 1999 року приміщення опалюється газом.

У 2001 – 2002 н.р. колектив школи при допомозі батьків переоформив класні кімнати. У 1994 році дирекція племзаводу «Мирний» за те, що школа допомагала господарству, закупила комп'ютерний клас.

Коли у 1999- 2000 н.р. постало питання про відкриття школи-саду на прохання педколективу директор Гнідинцівського ГПЗ Р.Ш.Сарімов виділив 15 тис.грн. За виділені кошти для школи було придбано музичні інструменти, фотоаппарат, окремі прилади для кабінетів, спортінвентар, портьєри, а для дитсадка – електроплиту, посуд, постільну білизну, пральну машину, іграшки та матеріали для оформлення кімнат.

20 червня 2012 року рішенням 11 сесії 6 скликання Варвинської районної ради реорганізовано Кухарську ЗОШ Ӏ-ӀӀ ступенів в Кухарську ЗОШ Ӏ ступеня.

На сьогодні Кухарська ЗОШ Ӏ ступеня. Шкільне приміщення, садиба відповідають вимогам навчально-виховного процесу. Подвір'я з весни до пізньої осені потопає в зелені, квітах, які дбайливо доглядають діти з учителями. Зараз у школі працює 3 вчителі з вищою освітою. Це Дробілко Ольга Миколаївна, Сухаренко Валентина Іванівна, Карпусь Тетяна Василівна.

З 1 вересня 2010 року працює директором школи Дробілко Ольга Миколаївна, яка докладає зусилля, щоб школа відповідала всім вимогам положення Статуту Кухарської ЗОШ Ӏ ступеня, який включений до єдиного державного реєстру за № 516665. Навчання та виховання школярів здійснюється шляхом розв'язання проблемного питання школи «Використання інноваційних методів навчання».

Кiлькiсть переглядiв: 473